Choose your language:EnglishБългарски

Currencies:



Search:


Wilson N Tour-Two 95


Wilson N Tour-Two 95

395.00.лв

 

 

Големина на главата: 95 кв.инча / 613 кв.см.
Тегло (ненаплетена): 288 гр. / 305 гр. - наплетена
Дължина: 27.25 инча./69.2 см.
Наплитане: 16x20
Индекс на гъвкавост (Si): 5
Баланс(ненаплетена): 34 см. / 2pts - Head Light
Композиция: 20% n-Кодиран Високомодулен Графит / 80% n-Кодиран Графит
Технологии: nCode, nano-Foam

nCodeтм : nCode ракетите са  2 пъти по-здрави, 2 пъти по-стабилни, и 22% по-мощни от обикновенните ракети.
Използването на изключителните възможности на нанотехнологичния процес пренася тениса отвъд границите на обикновените възможности. Wilson въздейства върху структурата на ракетата на молекулярно ниво. В обикновената структура на тенис ракетата съществуват малки празноти  между отделните графитни влакна . Тези празноти са слабите точки на ракетата, а освен това са източник на допълнителни вибрации.

nCode - наноскопичен поглед
nCode процесът инжектира наноскопични кристали от силициев оксид (SiO2) в тези празноти. Общите характеристики на въглеродната матрица са променени на молекулярно ниво и съществено подобрени.

С нанотехнологията Wilson разчупи атомния код на ракетите и разработи нов клас от рамки. Този революционен процес, удивителен дизайн и нова технология в кордажите (nZone) в комбинация дават превъзходна издържливост и мощ на ракетата за отлична игра.

2 2 22 ► РАЗКОДИРАНЕ на nCodeтм

2 Два пъти по-здрав
2 Два пъти по-стабилен
22 Двадесет и два процента по-голяма мощ

 

 
 
 

 




Добави към кошницата:

  • Модел: T7755
  • 4 в наличност
  • Произведено от: Wilson


Моля изберете:





Този продукт е добавен към нашия каталог неделя 26 август, 2007.